Strona glówna  •  FAQ  •  Szukaj  •  Użytkownicy  •  Grupy  •  Galerie  •  Rejestracja  •   Profil  •  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  •  Zaloguj

PostWysłany: Nie 16:21, 19 Lut 2012

<center>

Ostatni sparing i znaczna przegrana!

1 - 3 </center>

W ostatnim sparingowym meczu, Real uległ drużynie prowadzonej przez cosnka aż 3-1. Królewscy zagrali bardzo słabo w tym meczu i jedynymi piłkarzami, którzy wyróżniali się w zespole damiano, to rezerwowi Marco Reus i strzelec honorowej bramki - Gonzalo Higuain. To po dośrodkowaniu Niemca, Argentyńczyk pokonał bramkarza Liverpoolu i zdobył tylko honorowego gola. Do tego czasu Los Blancos przegrywali 3-0. Piłkarzom z Madrytu dał się we znaki ich były kolega z drużyny - Arda Turan - który strzelił gola jak i również miał udział przy bramce Suareza, który strzelił w tym spotkaniu dwa gole. Tym razem Polski szkoleniowiec postanowił zagrać czterema obrońcami, ale jak widać na nic się to zdało. Warto też wspomnieć, że obrona była bardzo wysunięta i to najprawdopodobniej przez tą decyzję Real przegrał.
Pojedynek między zespołami niestety nie miło będzie wspominać Gary Cahill, który nabawił się kontuzji i będzie pauzował przynajmniej przez dwa mecze.
My miejmy tylko nadzieję, że gra w sparingach nie odbije się na graczach i w lidze będą grać i niebo lepiej kolekcjonując pełną pulę punktów co mecz.

<center>***</center>

<center>Relacja z meczu:</center>

Real Madryt 1 - 3 Liverpool FC

Strzelcy: 79' Higuain (Reus) / 14' Turan, 32' Suarez (Błaszczykowski), 40' Suarez (Turan)

Kartki: Rami (żółta)

Kontuzje: Cahill

Piłkarz meczu: Gonzalo Higuain (Nie wiem dlaczego, on nic takiego nie robił)

3' Cahill już doznaje kontuzji po starciu z Kolarovem
14' Długi rajd Turana. Pepe popełnia bład w obronie i Turek zdobywa gola
32' Kolejny głupi błąd defensywy Realu. Wrzutka Kuby i Ramos odpuszcza krycie Suareza, którey po strzale głową zdobywa bramkę
40' Turan świetnie podaje w głąb pola karnego, gdzie jest Suarez. Urugwajczyk posyła mocny strzał i gol

Słaba gra Realu. Jeśli czegoś nie zrobią to ten mecz skończy się pogromem.

52' Żółtko dla Ramie'ego
70' Głowka Higuaina prosto do rąk Reiny
79' Dośrodkowanie Reusa i gol zdobyty głową przez Higuaina

Liverpool trochę odpuścił. Wejście Reusa na boisko trochę zmieniło grę Realu.

<center>***

Oceny pomeczowe:

</center>

Ostatnio zmieniony przez damiano dnia Nie 16:22, 19 Lut 2012, w całości zmieniany 1 raz
damiano

Posty: 413

PostWysłany: Czw 20:26, 23 Lut 2012

<center>

Transfer anulowany! Cristiano wraca!

</center>

Zaskakującą wiadomość podali trenerzy Realu i City, którzy potwierdzili, że wymiana, którą przeprowadzili w trakcie minionego okienka została anulowana! W wymianie uczestniczyli Cristiano Ronaldo, który miał przenieść się do The Citizens na 7 kolejek i Eden Hazard - miał dołączyć do Realu na ten sam okres co Portugalczyk. Kluby porozumiały się i postanowiły anulować ten transfer, ponieważ obaj zawodnicy nie spełniali pokładanych w nich nadziei. Obaj zawodnicy nie nagrali się zbytnio w nowych klubach. Jedyną szansą na pokazanie swoich umiejętności w "nowym" klubie była gra w sparingach, jednak widać było, że zawodnicy nie są przystosowani do nowej taktyki i ciężko im sie było zgrać z resztą drużyny.

- Postanowiliśmy razem z Davidem, że najlepiej będzie, jeżeli anulujemy tę wymianę. Doszliśmy także do wniosku, że ten transfer był niepotrzebny. Ale o tym trzeba było myśleć przed. Ja z mojej strony wysyłam do kibiców jak i samego Cristiano przeprosiny - mówił damiano w wywiadzie.

Ostatnio zmieniony przez damiano dnia Czw 20:27, 23 Lut 2012, w całości zmieniany 1 raz
damiano

Posty: 413

PostWysłany: Czw 21:12, 23 Lut 2012

<center>

Pech i przegrana z Juve!!

</center>

O wielkim pechu może mówić trener Królewskich, damiano. Mimo tego, że jego zespół był stroną przeważającą w całym meczu to jednak przegrał po stracie gola w .. 90 minucie! Jednak Madrytczycy powinni być sobie sami winni, gdyż marnowali okazję za okazją i gdyby wykorzystali chociaż połowę z nich, mógłby być pogrom. Świetne sytuacje marnował chociażby Javi Martinez, który próbował pokonać Buffona ze trzy razy. Mówiąc szczerze jak na razie swoją gra zawodzi Fernando Torres, który nie wypracował sobie żadnej okazji, ani nawet koledze z drużyny. Widać wyraźnie, że Hiszpan nie radzi sobie osamotniony w ataku, tak jak Benzema czy Higuain. Czy trener zdecyduje się zmienić taktykę na korzyść Torresa? W to wątpimy, raczej el_marvenue będzie starał przystosować się El Ninio do obecnej i miejmy nadzieję, ze mu się uda. Zadziwiająco dobrze radzi sobie rezerwowy, choć w tym meczu podstawowy goalkeeper - Ron-Robert Zieler. Po tym, jak znakomicie spisywał się w meczach sparingowych damiano postanowił dać mu szansę w meczu o stawkę no i można powiedzieć, że Niemiec go nie zawiódł, mimo iż zarówno w sparingach jak i teraz wpuszczał gole jednak to nie on był winowajcą ich straty. W meczu ze Starą Damą nie miał zbyt dużo roboty. Przy golu także nie zawinił ani nawet nie miał szans na obronę strzału Vidala.
Tak więc gra Realu dobrze wyglądała, jednak była bardzo nieskuteczna. Może w następnym meczu w pucharze z Bayernem Królewscy okażą się skuteczniejsi i wygrają.

Gracz meczu: Gianluigi Buffon

10' Vucinić z dystansu obok bramki Casillasa.
16' Kaka strzela, ale piłkę łapie Buffon.
19' Martinez głową, Buffon przenosi piłkę nad porzeczką.
26' W wyśmienitej sytuacji Higuain strzela obok bramki.

Widoczna gołym okiem przewaga Realu. Madrytczycy nie mają jednak szczęścia.

51' Świetne uderzenie kaki zostaje przez Buffona sparowane na poprzeczkę.
63' Vucinić w dobrej sytuacji strzela obok słupka.
75' Silny strzał Martineza odbija Buffon.
90' Ostatnia akcja meczu przynosi bramkę. Podanie Pirlo do Vidala, Chilijczyk technicznym uderzeniem daje Juventusowi 3 punkty.

Druga część meczu to wyrównana gra obu ekip. Juve nie zasługiwało na zwycięstwo, ale cóż - Real zmarnował tak dużo sytuacji, że musiało się to zemścić.

</center>

Po dramatycznym meczu w pucharze, Real pokonał Bayern po rzutach karnych 4-1. W pierwszych 90 minutach meczu mięliśmy wiele ciekawych sytuacji. Pierwsze trzy kwadranse to przewaga Bawarczyków i w konsekwencji bramka, która została strzelona już w 5 minucie meczu. Zielera pokonał rosyjski napastnik, Roman Pavlyuchenko. Potem Rosjanin jeszcze raz próbował pokonać Niemieckiego bramkarza Królewskich jednak strzelił ponad bramką. Druga odsłona spotkania to już całkowita dominacja piłkarzy z Madrytu. Efektem tego była bramka powracającego z "wymiany" CR7. Portugalczyk dostał piłkę od Khediry i nie zmarnował tego. 10 minut później powinno być 2-1 dla Los Blancos, ale strzał świetnie spisującego się w tym meczu Khediry zatrzymał się na słupku bramki strzeżonej przez Neuera. Podstawowy czas jak i również dogrywka nie wyłoniły zwycięscy więc potrzebny był konkurs rzutów karnych, w których lepsi okazali się podopieczni damiano. W przeciwieństwie do Bawarczyków Madrytczycy nie pomylili się ani razu i strzelali bardzo pewnie dzięki czemu mogą grać dalej.
W kolejnym meczu Real zmierzy się z liderem chempionmanager, Manchester City, który wyeliminował lokalnego rywala, Czerwone Diabły.

<center>***

Relacja i bramki z meczu:</center>

Real Madryt 1 vs 1 Bayern Monachium (k. 4:1)

Bramki: 5' Pavlyuchenko (Zanmbrotta)
72' Ronaldo (Khedira)

Kontuzje: brak (kontuzja Marcelo rozchodzona)

Piłkarz meczu: Sami Khedira

5' Wrzutka Zambrotty i gol głową Pavlyuchenko
45+ Strzał Pavlyuchenko ponad bramką

Bayern na rzaie kontroluje mecz. Real razdko jest pod bramką rywala

72' Khedira do Ronaldo, on strzela w słupek, dobija i jest gol
84' Khedira z daleka w słupek
90+ Ronaldo strzela głową w Adlera

No i mamy dogrywkę. W tej połowie Real zniwelował przewagę Bayernu i zaczęli atakować.

105' Torres strzela, ale poza bramkę

W dogrywce nic się nie działo. Bayern cofnął się do defensywy. Teraz czeka nas loteria. Karne!

D - Damiano

Dz: Jak pan ocenia ostatnie pucharowe starcie z Bayernem?

D: Hmm.. Myślę, że zagraliśmy dobre choć nie doskonałe spotkanie. Pierwsza połowa to totalna klapa. Miałem chęć wbiec na boisko i do każdego mojego piłkarza wykrzyczeć w twarz moje niezadowolenie. Jednak w drugiej połowie moi gracze się przebudzili i absolutnie dominowali.

Dz: Następny mecz w pucharze gracie z Manchesterem City. Czy pański zespół jest w stanie z nimi rywalizować?

D: Czy mój zespół jest w stanie z nimi rywalizować? Co za głupie pytanie. Mówicie to tak, jakby oni byli z kosmosu i nie dało się ich w żaden sposób pokonać. Fakt ostatnio prezentują bardzo wysoką formę jednak ja nie uważam, że nie są nie do pokonania. Zrobię wszystko, aby utrzeć nosa Sui Generisowi.

Dz: Czy zamierza pan zagrać w tym meczu zagrać ultradefensywną formacją?

D: Pod żadnym pozorem. Nie zamierzamy się bronić całą drużyną. Zagram tak jak zwykle, a może i bardziej ofensywnie, ale do meczu jeszcze daleko, więc nic więcej nie zdradzę, bo nad tym nie myślałem na razie.

Dz: Teraz w lidze, pańska drużyna zagra z wiceliderem - Ajaxem Amsterdam, który ostatnio przegrał bardzo wysoko z Tottenhamem. Co pan sądzi o nadchodzącym meczu? Czy myśli pan, że Ajax znalazł się w lekkim kryzysie?

D: Kryzysie?! O czym pan mówi? Jeden przegrany mecz i to wysoko to nie kryzys. Każdemu się zdarza wypadek przy pracy. Myślę, że zmotywują się tą wysoką porażką i będą za wszelką cenę chcieć z nami wygrać. Uważam, że będzie bardzo ciężko.

Cristiano pokazał, że umie wykonywać "jedenastki"</center>

Dzisiejszy dzień był dla fanów Realu bardzo udany, ponieważ ich pupile pokonały na Santiago Bernabeu wicelidera ligi, Ajax Amsterdam. I jeżeli Juventus przegra to Królewscy wysuną się na 3 pozycję w tabeli, bowiem Barcelona, która obecnie znajduje się na tej pozycji zremisował z Manchesterem City. Zwycięstwo jest skromne, ale także szczęśliwe, bo bramka została zdobyta z rzutu karnego, którego wykorzystał Cristiano Ronaldo jednak Ajax mógł zremisować to spotkanie. Piłkarze z Amsterdamu także mieli "jedenastkę", której na bramkę nie zamienił McGeady. Szkot oddał bardzo tragiczny strzał, który minął bramkę Casillasa. Niestety mecz został także okupiony kontuzją Jesusa Navasa. Hiszpan został brutalnie sfaulowany przez Mathijsena i właśnie po tej akcji został podyktowany rzut karny.
Trenera damiano może cieszyć postawa obrony, która zaprezentowała się bardzo dobrze. Na uznanie zasługuje Raul Albiol. Hiszpan świetnie rozbijał ataki piłkarzy Ajaxu, znakomicie dyrygował linią defensywy Los Blancos i nie bez powodu został wybrany najlepszym zawodnikiem meczu. Za dobrą postawę należy też pochwalić Samiego Khedirę, który ostatnio spisuje się bardzo dobrze. W pierwszej części sezonu Niemiec dostawał bardzo mało szans, jednak podczas sparingów coś się w nim obudziło i jest teraz jednym z najlepszych defensywnych pomocników w Realu, a może i nawet w lidze. Miejmy nadzieję, że Ci dwaj piłkarze podtrzymają swoją wysoką formę i w kolejnych meczach także będą ważnym ogniwem w składzie el_marvenue. W dodatku po kontuzji do składu wraca Gary Cahill, więc polski trener będzie miał mase rozwiązać w formacji defensywnej.

<center>***

Relacja i bramka z meczu:

Real Madryt 1:0 Ajax Amsterdam

Bramka:

Kontuzje: Jesus Navas

Gracz meczu: Raul Albiol

6' Pierwszy strzał spotkania - Janssen fatalnie chybia z dystansu.
30' Janssen z wolnego wprost w dobrze ustawiony mur.
45' Gol Higuaina po podaniu Navasa, ale sędzia słusznie odgwizduje spalonego.

Nudna połówka. Działo się bardzo niewiele, większość strzałów była blokowana.

50' Mathijsen brutalnie fauluje w polu karnym Jesusa Navasa, który musi zejść z boiska. Ronaldo pewnie wykorzystuje jedenastkę.
55' Tym razem karny dla Ajaxu. McGeady strzela jednak tragicznie i piłka mija bramkę.
59' Coentrao posyła bombę tuż obok słupka.
85' Khedira decyduje się na uderzenie zza szesnastki, które pewnie wyłapuje Vorm.

Druga połowa nieco lepsza. O wyniku zadecydowały karne - trafiony przez Real i chybiony przez Ajax - oraz lepsza postawa Realu w obronie.

<center>***

Pomeczowe oceny wg. Marcy:

</center>

Ostatnio zmieniony przez damiano dnia Sob 18:04, 25 Lut 2012, w całości zmieniany 1 raz
damiano

Posty: 413

PostWysłany: Śro 14:44, 04 Kwi 2012

<center>16 kolejka

Czerwone Diabły górą!!

Dziś tylko jeden zawodnik Realu strzelił bramkę dla nas - Papis Cisse</center>

W meczu 16 kolejki, w której Real zmierzył się z niżej notowanymi w tabeli Czerwonymi Diabłami padł zaskakujący wynik dla fanów Królewskich bowiem ich ulubieńcy przegrali 3-2. Jedynym zawodnikiem, który zdołał pokonać bramkarza gospodarzy był Cisse. Drugą bramkę "strzelił" Vidić, który wpakował piłkę do własnej siatki. Pierwsza połowa była bardzo wyrównana, drużyny grały cios za ciosem w efekcie czego zobaczyliśmy aż cztery bramki. W drugiej odsłonie Diabły grały już bardzo rozsądnie i szanowały piłkę, jednak zdołały zdobyć zwycięską bramkę.
Czy po tej porażce Królewscy zdołają się podnieść i w następnej serii gier zdobędą pełną pulę punktów?

<center>***

Manchester United 3 vs 2 Real Madryt

Strzelcy: 12' Cavani (Lopez)
17' P. Cisse
33' Lopez
36' Vidić (sam.)
65' Gargano (Lopez)

Kontuzje: Khedira

Piłkarz meczu: Lisandro Lopez

12' Dośrodkowanie Lopeza i Cavani zdobywa gola głową
17' Cisse ograł Vidicia i bez problemów pokonuje De Geę
21' Znowu główka Cavaniego, ale tym razem broni Casillas
33' Lopez "zakręcił" Albiolem i strzałem w długi róg zdobywa bramkę
36' Vidić strzela samobója! Piłka po wrzutce Reusa odbija się od niego i wpada do siatki

Wyrównanie jak na razie. Drużyny atakują na przemian.

65' Lopez dobrze dogrywa do Gargano, a on mocnym strzałem pakuje piłkę do siatki
67' Kontuzja Khediry
71' Cisse w dobrej sytuacji, ale przestrzela fatalnie
78' Cisse obok słupka
82' I znowu Cisse, ale broni De Gea
90+ Kolejny strzał Senegalczyka, tym razem ponad bramką

W tej połowie było spokojniej. United grali rozsądnie w defensywie.

Gonzalo był dzisiaj najjaśniejszą postacią w ekipie damiano ..</center>

Dziś Królewscy zmierzyli się z zespołem Big_Smoke'a. Po ostatnich wynikach Realu to raczej ekipa z Londynu była faworytem jednak Los Blancos potwierdzili, że ostatnie wyniki to wypadki przy pracy i wygrali, może nie pewnie i nie miażdżąc przeciwnika, ale liczą się 3 punkty. Pierwsza połowa w wykonaniu obu drużyn byłą wręcz fantastyczna. Kibice zobaczyli w niej aż 5 bramek i wszystko wskazywało na to, że i druga odsłona będzie równie fantastyczna, lecz fani się zawiedli. Real nie miał zamiaru atakować, bronił wyniku i oszczędzał siły na kolejny pojedynek, a Tottenham także nie kwapił się do jakichś huraganowych ataków na bramkę Casillasa w efekcie czego wiało nudą i spotkanie zakończyło się Victorią Królewskich!

<center>***

Real Madryt 3-2 Tottenham Hotspur

Żółte Kartki: Albiol(Real Madryt)
Zawodnik meczu: Gonzalo Higuain(Real Madryt)

4 - Real zaczyna z wysokiego C. Po wrzutce Ramosa strzałem z głowki trafia El Nino.
15 - Torres podaje do Higuaina, a ten podwyższa na dwa do zera.
28 - Mamy rzut wolny dla Spurs. Piłkę dośrodkowuje Tevez, a Samba pokonuje Casillasa.
32 - Tevez wrzuca do Sancheza. Chilijczyk uderza głową, ale jego strzał mija bramkę.
38 - Ramos podaje do Higuaina. On w dziecinny sposób ogrywa Howedesa i po raz drugi pokonuje Llorisa.
45 - Giovinco podaje do Sancheza, a ten bajecznym strzałem w okienko pokonuje Casillasa. Bramka najwyższej urody.

Pierwsza połowa fantastyczna. Masa bramek. Stuprocentowa skuteczność graczy Damiano. Jednak Tottenham tak jak Pudzian tanio skóry nie sprzeda. Zobaczymy co będzie się działo w drugiej połowie.

65 - Kaka wystawia Higuainowi. Argentyńczyk uderza a jego strzał wyłapuje Lloris.
81 - po rzucie rożnym z głowy strzela Torres, Lloris piąstkuje piłkę przed siebie, strzał dobija Kaka, ale wyłapuje go Lloris.

Koniec meczu. Druga połowa spokojna. Real starał się kontrolować grę, przerywając ataki gości.

<center>***

</center>

Ostatnio zmieniony przez damiano dnia Śro 19:23, 04 Kwi 2012, w całości zmieniany 4 razy
damiano

Posty: 413

PostWysłany: Śro 20:05, 04 Kwi 2012

<center>18 kolejka

Słaba gra i znów porażka!!

Diego Forlan dziś uciszył głośnych fanów Królewskich</center>

Kibice Realu mogą być trochę zawiedzeni i brzydko mówiąc, wkurzeni. Ich ulubieńcy grają w kratkę. Raz wygrywają raz przegrywają co i tak może być denerwujące. Los Blancos grają bardzo nie równo. Miejmy nadzieję, że trener damiano zmieni coś w ustawieniu i piłkarze zaczną grać równo i wygrywać seryjnie co nie tylko podniosło by moralne, które i tak są wysokie ale ucieszyło by również sympatyków Madrytczyków.

Gracz meczu: Esteban Cambiasso

5' Forlan zatrzymany w sytuacji 1 na 1.
13' Hernanes z dystansu wysoko nad bramką.
34' Seedorf z daleka wprost w ręce Casillasa.
41' Hernanes posyła w kierunku bramki Realu "spadającego liścia". Futbolówka prawie wpada do bramki.
45' Huguain obok bramki w dobrej sytuacji.

Inter zdecydowanie dominuje. Real rzadko ma piłkę.

75' Ronaldo strzela przewrotką, ale piła przelatuje obok bramki.
80' Park w kapitalnej sytuacji trafia w słupek.
88' Dobre podanie Zanettiego wykorzystuje Diego Forlan.

W drugiej połowie Real miał więcej akcji, ale to Inter nadal był lepszy i zasłużenie zgarnął 3 punkty.

<center>

Szok! Cristiano Ronaldo odchodzi z Bernabeu! Robben ponownie "Galaktyczny"!

</center>

Dziś zarząd Realu Madryt podał szokującą wiadomość, bowiem niekwestionowana gwiazda tego zespołu, Cristiano Ronaldo odchodzi do Chelsea Londyn! Trener Damiano zdecydował się na taki ruch tłumacząc, że Portugalczyk ostatnio nie spełnia pokładanych w nim nadziei. Tzn. prawie wogóle jak na takiego piłkarza nie strzela bramek nie mówiąc już o asystach - w całym sezonie zanotował ledwie jedną.

Do Realu za to wraca stary-nowy piłkarz - Arjen Robben, który w latach 2007-2009 reprezentował barwy Królewskich. Miejmy nadzieję, że Holender będzie imponował formą i zdobędzie wiele bramek na Bernabeu. Oprócz Robbena, Chelsea dała z CR7 pokaźną sumkę - 60 mln!

Nam wypada tylko podziękować Cristiano i życzyć mu jak najlepiej w nowym klubie.

<center>
Najprawdopodobniej to Holender przejmie "siódemkę" po CR7</center>

Ostatnio zmieniony przez damiano dnia Czw 21:14, 05 Kwi 2012, w całości zmieniany 1 raz
damiano

Posty: 413

PostWysłany: Czw 21:27, 05 Kwi 2012

<center>

Marcelo odchodzi do Bayernu!

</center>

Marcelo jest drugim piłkarzem, zaraz po Cristiano Ronaldo, który opuszcza szeregi Los Blancos. Brazylijczyk zasili Niemiecki klub, Bayern Monachium, który wyłożył za niego 21 mln. Trener Bawarczyków, Razorek, był zdeterminowany, aby Marcelo dołączył do Bayernu i dlatego wyłożył taką sumę. Można by się dziwić, ale Brazylijczyk mało grał, więc taka kwota z pewnością jest satysfakcjonująca.

- Cieszę się, że mogłem spędzić w Realu wspaniałe 6 lat. Dużo się nauczyłem grając u boku wielkich piłkarzy, którzy reprezentowali barwy Królewskich. Z mojej strony dziękuję za wszystko. Teraz rozpoczynam nowe "życie" na schedzie piłkarskiej - mówił Marcelo na konferencji.

Przypominamy, że Real w tej chwili ma tylko jednego nominalnego lewego obrońcę - Fabio Coentrao, jednak Damiano zapowiadał, że zamierza wzmocnić tą pozycję. Więc wkrótce powinniśmy się dowiedzieć kto zastąpi Marcelo na lewej obronie.

Ostatnio zmieniony przez damiano dnia Czw 21:55, 05 Kwi 2012, w całości zmieniany 2 razy
damiano

Posty: 413

PostWysłany: Czw 21:39, 05 Kwi 2012

<center>

Kolejny obrońca opuszcza Galacticos!!

</center>

Trener Damiano zamierza chyba przeprowadzić poważną rewolucję w składzie Realu. Kolejny ważny zawodnik opuszcza szeregi Królewskich - Pepe. Brazylijczyk odchodzi tam gdzie Cristiano Ronaldo czyli do Chelsea Londyn. The Blues zapłacili za Pepego 50 mln plus na Bernabeu trafi jeszcze Scott Parker.

My miejmy tylko nadzieję, że Damiano podejmuje dobre decyzje, które pozytywnie wpłyną na grę Madrytczyków. Życzymy Pepe wszystkiego dobrego w nowym klubie i dziękujemy za dobre chwile jak i te mniej - różne wybryki najczęściej podczas Gran Derbi.

<center>
Czy Parker najdłużej zawita na Bernabeu? Czy trener Damiano od razu pozbędzie się Anglika?</center>

damiano

Posty: 413

PostWysłany: Czw 21:54, 05 Kwi 2012

<center>

Torres out! Kibice się cieszą!

</center>

Damiano wreszcie powiedział dość i sprzedał Fernando Torresa! Hiszpan w zespole Królewskich spisywał się bardzo słabo w efekcie czego bardzo rzadko widywaliśmy go na boisku. Widać było gołym okiem, że El Nino nie pasuje do taktyki El_Marvenue. Hiszpan kompletnie nie radził sobie osamotniony w ataku.

- Ten transfer to była pomyłka przy pracy. Przepraszam za to kibiców. Fernando to wspaniały piłkarz jednak nie pasował do mojej taktyki, więc go sprzedałem. Mam nadzieję, że w nowym klubie będzie grać lepiej - mówił coach Realu w wywiadzie.

Torres odchodzi do Tottenahmu za 43 mln.

damiano

Posty: 413

PostWysłany: Czw 22:07, 05 Kwi 2012

<center>

Gourcuff za Ganso!

</center>

Real przeprowadza kolejny transfer. Nic nie traci i nic nie zyskuje, no może młodszego trzy lata zawodnika. Mowa tu o dwójce Gourcuff - Ganso. Trener Interu, Sui Generis był zdeterminowany by mieć Francuza w swoim składzie, więc zaproponował Damiano Ganso, który również nie odstaje umiejętnościami od Yoanna. W tym transferze absolutnie roli głównej nie grały pieniądze, a gracze. Obaj trenerzy cenią sobie każdego z dwójki zawodników i podkreślają, że obaj są wspaniałymi piłkarzami. Jak wspomniałem na początku jedyne co Real zyskał w tej transakcji to młodość, bo obaj gracze nie odstają od siebie umiejętnościami.

<center>
Czy w Realu Ganso będzie się równie dobrze prezentował co jego rodak - Kaka?</center>

damiano

Posty: 413

PostWysłany: Pią 14:20, 06 Kwi 2012

<center>

Gary Cahill - next goes!

</center>

I kolejny już zawodnik do czego ostatnio się przyzwyczailiśmy, opuszcza Real Madryt. Gary Cahill, bo o nim tu mowa miał krótki epizod na Bernabeu - ledwie pół roku. Anglik był niezadowolony, ponieważ dostawał mało szans i postanowił odejść. Kupił go Tottenham, który potrzebował Anglików w wyniku wejścia w życie zasady Blattera, która mówi o tym, że w swoim składzie klub powinien mieć 5 - ciu reprezentantów kraju, którego klub reprezentuje. Za Cahilla menedżer Kogutów zapłacił 15 mln funtów.

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.chempionmanager.fora.pl Strona Główna -> Real Madryt Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)