Strona glówna  •  FAQ  •  Szukaj  •  Użytkownicy  •  Grupy  •  Galerie  •  Rejestracja  •   Profil  •  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  •  Zaloguj

PostWysłany: Czw 15:59, 09 Lut 2012

Powrót Adebayora już zimą.

Już niedługo Adebayor ponownie przywdzieje niebieską koszulkę.

Jedynie na pół roku Wielkidym wypożyczył Togijczyka Adebayora. Piłkarz nie spełnił pokładanych w nim nadziei i już zimą wróci do swojego macierzystego klubu.

Trener Sir Dawid bardzo cieszy się z tego faktu. "nie rozumiem dlaczego Mancini wypożyczył tak dobrego zawodnika. Rozumiem, że miał Aguero, Balotelliego, Teveza i Dżeko. Jednak czy Togijczyk był najsłabszy w tym gronie? Szczerze wątpię. Sezon jest długi i takie wzmocnienie na pewno będzie nam potrzebne."

Ostatnio zmieniony przez Sir Dawid (Sui Generis) dnia Czw 16:00, 09 Lut 2012, w całości zmieniany 1 raz

Posty: 1287

PostWysłany: Czw 20:23, 09 Lut 2012

Manchester City obserwuje graczy Olympique Marsylia.

Czy już niedługo Andre Ayew zagra w barwach City?

Kamery uchwyciły skautów Manchesteru City podczas meczu Olympique Marsylia - PSG. Widocznie Sir Dawid jest bardzo zainteresowany usługami Andre Ayewa dlatego wysłał tam swoich przedstawicieli. Czy może jednak jeszcze ktoś? W obu klubach gra wiele czołowych gwiazd. Jedyną osobą która zna odpowiedź na to pytanie jest Sui Generis. My poznamy odpowiedź na nie dopiero podczas okienka transferowego. Jedno jest pewne. Kogo Sir Dawid miał kupić w lidze tego już kupił. Teraz będzie szukał wzmocnień poza Chempion Manager.

Posty: 1287

PostWysłany: Czw 20:38, 09 Lut 2012

Żelazna obrona City+joker Aguero=wygrana z Milanem.

Aguero w kilka minut zrobił więcej niż Balotelli prawie przez cały mecz.

Mimo sporej ilości akcji po jednej i po drugiej stronie wynik zaledwie 1-0 dla gospodarzy. Fantastyczny występ obydwu bramkarzy. Nie bez powodu Abbiatti został zawodnikiem meczu. Nasri wrócił do swojej "cudownej formy"(zagrał fatalnie). Balotelli nadal nie potrafi wrócić do siebie po absencji. Nie może znaleźć wspólnego języka z zespołem. Jednak na szczęście w składzie City są ludzie którzy po wejściu z ławki potrafią odmienić wynik spotkania. To już trzeci mecz z czystym kontem Citizens. Od trzech meczów w składzie City grają Zabaleta i Lescott. Przypadek?
W ostatniej kolejce tej rundy nasi pupile o punkty ligowe zawalczą na Alianz Arena z Bayernem Monachium.

Oficjalna relacja z meczu.
Manchester City 1-0 AC Milan
81 [link widoczny dla zalogowanych]
Zawodnik meczu: Abbiatti(AC Milan)

4 minuta - Balotelli dostaje idealną piłkę od Nasriego dzięki któej ma okazję sam na sam z Abbiattim. Próbuje go lobować i nie udaje mu się! Piłka nadal w posiadaniu City. Gotze podaje ponownie do Włocha który uderza zza szesnastki lecz jego strzał minimalnie mija słupek drużyny z Mediolanu.
32 minuta - rzut rożny dla Milanu. Strzał z główki oddaje Thiago Silva jednak jego strzał pewnie obroniony przez Harta.
45 minuta - Lucas dośrodkowuje ze skrzydła do Ibrahimowica. Zlatan uderza z główki jednak ponownie górą kapitan Citizens.
Koniec pierwszej połowy. Na chwilę obecną akcji było jak na lekarstwo. Pochwalić natomiast trzeba linię defensywną obu ekip. Spisują się znakomicie.
68 minuta - Balotelli podaje do Gotze. Niemiec mija Thiago Silvę i wychodzi sam na sam z Abbiattim. Trafia prosto w niego, ale ma jeszcze okazję. Uderza z główki i trafia w poprzeczkę!
81 minuta - Wejście smoka. Hamsik podaje do Silvy. Strzał Hiszpana broni Abbiatti. Zaspała obrona Milanu. Do bezpańskiej piłki dobiegł Aguero i wpakował piłkę do siatki.
88 minuta - Robinho mija Clichego. Zbiega do środka i uderza tuż przy słupku bramki Harta.
89 minuta - Co za błąd Harta! Wybijając piątkę podał piłkę do Cassano. Włoch chciał przelobować bramkarza City jednak Anglikowi udaje się wybronić ten strzał. Dobitki próbował jeszcze Robinho jednak trafił daleko poza bramkę.
Koniec meczu. Cóż za emocje. Szkoda, że jedynie w końcowej fazie meczu. Kun Aguero okazał się jokerem w talii Sir Dawida. Jak dla mnie mecz był bardzo wyrównany. Jednak chyba nie bez powodu Abbiatti został bohaterem meczu? City popisuje się w ostatnich meczach żelazną obroną.

Posty: 1287

PostWysłany: Pią 12:20, 10 Lut 2012

Meireles podzielił los Gervinho. Trafia do United.

Już niedługo Meireles dołączy do swoich nowych kolegów z zespołu.

Za sprawą transferów Sir Dawida Raul Meireles musiał opuścić drużynę City. Szalę przechylił transfer Wesleya Sneijdera z Interu Mediolan.

"Nie widziałem miejsca dla Raula. Myślę, że dobrze zrobił odchodząc do Manchesteru United. Przynajmniej zagra we wszystkich najlepszych zespołach z Wielkiej Brytanii."

"Tak wiem mówiłem, że już nie będzie trasnsferów do środka pola...Jednak transfer Sneijdera to chyba dobre wytłumaczenie co?"

Posty: 1287

PostWysłany: Pią 23:25, 10 Lut 2012

Pierwsza konferencja z udziałem Cristiano Ronaldo.

Cristiano jesteś najdroższym piłkarzem w historii, przez wielu uznawany jesteś za drugiego gracza świata zaraz po Leo Messim. czy to nie jest dla Ciebie ujmą, że zostałeś wypożyczony niczym junior który potrzebuje gry w pierwszym zespole?

Myślę, że nie choć jednak wolał bym zostać w Realu no ale w końcu nie odchodzę na zawsze tylko na 7 kolejek. Poza tym będzie miło powrócić na angielskie boiska, ale nie ukrywam że wolałbym powrócić na ten okres do Manchesteru United, jednak to trener decyduje na temat transferów i jeśli jest taka potrzeba abym musiał pójść na wypożyczenie to pójdę. I mam nadzieję, że z tej krótkiej przygody na Etihad przywiozę do Realu trochę nowych doświadczeń i wrócę na pewno mocniejszy, silniejszy i bardziej zmotywowany!

Czy rozmawiał Pan z Sir Alexem Fergusonem przed tym transferem? Szkockiemu trenerowi pewnie serce się kraje, że musi czytać takie wiadomości. Nie wyobrażał sobie pewnie sytuacji, że zobaczy Pana w Citizens. Czy ma Pan coś do powiedzenia dla sympatyków Czerwonych Diabłów? Jak Pan myśli czy podzieli Pan los swojego rodaka i Panu także podczas spotkania derbowego zostanie rzucony świński łeb?

Tak rozmawiałem i muszę powiedzieć, że Fergie mnie zaskoczył. Był w bardzo dobrym nastroju. Przeprosiłem go za to, ale on powiedział, że nie muszę za nic przepraszać i, że cieszy się z tego iż ponownie zagram w Anglii jednak wolałby aby to było United, ale i tak był zadowolony. Co do fanów to ich także przeprosiłem i zapewniłem, że gra w City nie oznacza tego, że przestałem kochać United. Zawsze będę miał ten klub w sercu ze względu na to co dla mnie zrobił, ale także kocham kibiców z Old Trafford, bo za czasów gdy grałem w Czerwonej Koszulce byli dla mnie zawsze podporą w trudnych dla mnie chwilach i mnie wspierali. Mam nadzieję, że mi wybaczą tę krótkotrwałą grę na Etihad.

Na te siedem kolejek będzie miał Pan przyjemność grać pod okiem Sui Generisa który przez wielu uznawany jest za najlepszego trenera w lidze. Czy cieszy się Pan z tego powodu?

Grałem już pod okiem dwóch świetnych trenerów. Z jednym współpracuje nadal Mowa tu o Sir Alexie Fergusonie i Jose Mourinho. To fantastyczni trenerzy i też bardzo doświadczeni, a Sui Gneris jednak nie ma takiego doświadczenia. Ale i tak uważam, że jest to świetny trener mimo tego iż jest bardzo młody, to i tak kapitalnie radzi sobie czego efektem jest fotel lidera. Czy cieszę się z tego? Oczywiście, że tak. Będę miał okazję poznać kogoś nowego i zacząć z nim współpracę. Mam nadzieję, że nasze stosunki będą dobre. Może uda mi się troche podkraść jakichś cennych uwag i zastosować ich w Realu. (śmiech)

Ostatnio zmieniony przez Sir Dawid (Sui Generis) dnia Pią 23:34, 10 Lut 2012, w całości zmieniany 1 raz

Posty: 1287

PostWysłany: Sob 10:15, 11 Lut 2012

David Silva w Realu Madryt?

Czy ten zedytowany obrazek stanie się faktem?

Tottenham chce pozyskać Garetha Bale'a, także Real Madryt uważnie obserwuje, co dzieje się na rynku piłkarskim. "Królewscy" stworzyli już listę celów transferowych. Według gazety "Daily Mail" numerem jeden na liście życzeń Damiano jest David Silva.

Wiadomo jednak, że sprowadzenie Silvy do Madrytu będzie niezwykle ciężkie. Oczywiście Real dysponuje wieloma atutami, ale i Manchesterowi City niczego w tym sezonie nie brakuje, a zwłaszcza pieniędzy, dzięki którym może zatrzymać każdego piłkarza.

Angielski "DM" ocenia, że "szanse powodzenia tego transferu są niewielkie". "Królewscy" są w stanie zaoferować "The Citizens" za tego piłkarza kwotę około 35 mln euro. To o dziesięć więcej niż Silva kosztował City - gdy ten przychodził do Anglii z hiszpańskiej Valencii kosztował 25 mln euro.

Umowa Silvy z Manchesterem City obowiązuje jeszcze przez 2.5 roku.

Oto reakcja niektórych kibiców na te doniesienia:

Big One: Świetnie!!! real ma 490 mln euro długów i chcą mieć jeszcze większy!!

Mr. Q: 35 mln. to śmieszna oferta za takiego piłkarza... Zresztą MC nie potrzebuje tracić zawodników dla mizerne ( dla nich ) pieniądze.. może 50 mln +...

Obywatel: On nie odejdzie za mniej mniż 50-60 baniek, a i to wątpliwe, moim zdaniem jego wartość na rynku transferowym oscyluje w okolicach 80 baniek.

Johnny: kur.. lepiej niech kupią jakiegoś dobrego obrońcę a tego Pepego to sprzedać

Kingpin: To co kolejne 45 mln ?? Smile A Lass i Altintop będą w rezerwach grali BRAWO PANIE DAMIANO!

MCFan2011: hehehe real to sobie moze chciec,,niech najpierw wygraja kiedys z barca,,silva nie jest na sprzedaz!! jest bezcenny!!!! blue moon!!

Wiki: To nie jest zły pomysł tylko gdzie on by grał w realu?

Silva22: Silva jest dobrym zawodnikiem! po co ma zejść na psy idąc do ralu

Ostatnio zmieniony przez Sir Dawid (Sui Generis) dnia Sob 11:13, 11 Lut 2012, w całości zmieniany 1 raz

Posty: 1287

PostWysłany: Pon 10:22, 13 Lut 2012

Wesley Sneijder oficjalnie w Manchesterze City.

Manchester City postanowił sypnąć gotówką aby znacząco wzmocnić swój skład. Za 40 mln do Citizens dołączy Holender Wesley Sneijder. Po przybyciu do Manchesteru tego gracza nasi reporterzy zdążyli zadać kilka pytań Holendrowi.

Wesley dlaczego postanowiłeś opuścić Inter Mediolan?
Nie było tam stabilizacji. Klub w pół roku trzykrotnie zmieniał trenera. Zajmowaliśmy ostatnie miejsce w lidze. Nie podobało mi się to więc postanowiłem odejść.

Dlaczego akurat City?
Drużyna Sir Dawida jest najlepsza w lidze. Mimo iż obecnie teoretycznie zajmują drugie miejsce w lidze, to tak naprawdę to oni są lepsi od Ajaxu pod względem bramek strzelonych i straconych. Dodatkowo to przyjemnośc grać u boku Silvy,Aguero,Ronaldo czy Ozila.

Posty: 1287

PostWysłany: Pon 10:39, 13 Lut 2012

City na kolanach. Neuer zatrzymał Aguero i spółkę.

Maneuel Neuer będzie się śnił graczom Obywateli.

Mimo bardzo wyrównanego meczu górą okazali się gospodarze. Niezawodna dotąd obrona City została w końcu złamana. Porażka 2-0 na pewno boli Sir Dawida.

"Bardzo boli nieskuteczność moich piłkarzy. Spodziewaliśmy się łatwego meczu. Byliśmy w świetnej formie."

"Manuel Neuer zagrał dzisiaj fantastyczny mecz...Nie pierwszy raz zresztą. Dzisiaj był nie do pokonania."

Obecnie zaczęło się okienko transferowe. Sparingpartnerami City są Real Madryt i Arsenal Londyn. Pierwszy mecz z drużyną z Madrytu odbędzie się na pechowym dla drużyny Sir Dawida stadionie Alianz Arena.

Oficjalna relacja z meczu:

Bayern Monachium 2-0 Manchester City
34 [link widoczny dla zalogowanych]
Zawodnik meczu: Manuel Neuer(Bayern Monachium)

10 minuta - Clichy ze skrzydła podaje do Aguero. Argentyńczyk trafia prosto w Neuera. Nasri ma szansę na dobitkę jednak mija się z piłką.
17 minuta - Neymar podaje Mullerowi, Niemiec oddaje strzał na bramkę lecz broni Hart. Robben próbuje dobić głową lecz jego strzał leci wprost w bramkarza.
22 minuta - Eden Hazard schodzi ze skrzydła do środka. Próbuje strzału prawą nogą i jego strzał mija słupek.
29 minuta - Neymar podaje prostopadle do wbiegającego Affelaya. Holender obkręca Yayą i Lescottem i pakuje piłkę do bramki.
34 minuta - Schweinsteiger zza pola karnego trafia w słupek, do piłki doskakuje Neymar i wbija ją do pustej bramki.
37 minuta - Yaya Toure wbiega w pole karne. Zagrywa piętą do Gotze. Niemiec uderza z pierwszej piłki ale jego strzał zostaje obroniony przez Neuera.
42 minuta - Hazard ze skrzydła dogrywa do Aguero, a Argentyńczyk fatalnie przestrzela.
Koniec pierwszej połowy. Bardzo ciekawe spotkanie. Mamy wiele okazji strzeleckich z obu stron. Bayern jest skuteczniejszy i prowadzi wpełni zasłużenie. Czy City jeszcze stać na odrobienie strat?

55 minuta - Muller dostaje idealną piłkę od Riberego i trafia w słupek!
68 minuta - Roman Pawluczenko próbuje technicznego strzału zza pola karnego. Joe Hart opuszkami palców wybija piłkę na rzut rożny.
85 minuta - Marek Hamsik mocno uderza zza pola karnego. Z trudem interweniuje Neuer.
85 minuta - Silva wrzuca z rzutu rożnego. Balotelli uderza głową i trafia w boczną siatkę.
Koniec meczu. Druga połowa równie ciekawa jednak z takimi bramkarzami w składzie ciężko o bramki. Bayern pokazał zęby w tym meczu i pokazał, że nie taki diabeł straszny jak go malują.

Ostatnio zmieniony przez Sir Dawid (Sui Generis) dnia Pon 10:39, 13 Lut 2012, w całości zmieniany 1 raz

Posty: 1287

PostWysłany: Pon 14:18, 13 Lut 2012

Manchester City Total News najlepszą gazetką tej rundy!

Mamy zaszczyt poinformować naszych czytelników, że dzisiaj oficjalnie nasza gazetka została wybrana najlepszą gazetką piłkarską tej rundy. Wyniki kształtowały się następująco:

1. Manchester City - 36 pkt
2. Ajax Amsterdam - 19 pkt
3. Arsenal Londyn - 17 pkt
4. Tottenham Hotspur - 12 pkt
5. AS Roma - 1 pkt

Jak widać nasza gazetka zostawiła daleko w tyle konkurencję. Musimy podziękować w szczególności Wam. Jesteście motywacją do dalszej pracy, a nas cieszy, że doceniacie nasz wysiłek. Mamy nadzieję, że wygramy także plebiscyt na najlepszą gazetkę sezonu.

Posty: 1287

PostWysłany: Pon 14:28, 13 Lut 2012

Poznaliśmy najlepszych zawodników rundy wg. trenerów. Drugie miejsce Davida Silvy.

Nasz David Silva musiał uznać wyższość Theo Janssena.

Dzisiaj w Lizbonie odbyła się gala wręczenia statuetki za najlepszego rundy. W głosowaniu brali udział praktycznie wszyscy trenerzy ligi. Czołowa trójka zdeklasowała swoich rywali. Oto ona:

1. Theo Janssen(Ajax Amsterdam) - 28 pkt
2. David Silva(Manchester City) - 19 pkt
3. Wayne Rooney(Manchester United) - 15 pkt

Nie dziwi fakt, że na szczycie znalazł się Theo Janssen. Podopieczny Elano był najjaśniejszą gwiazdą ligi i to dzięki niemu Ajax zakończył rundę na pierwszym miejscu w tabeli. Drugie miejsce zajął nasz piłkarz David Silva. Hiszpan urzekł trenerów świetnym rozgrywaniem piłki oraz wysoką formą. Na chwilę obecną jest to chyba najlepszy rozgrywający w lidze gdyż Theo Janssen wyraźnie stracił na formie w ostatnich kilku spotkaniach. Trzecie miejsce zajął snajper Manchesteru United. To on prowadzi w rankingu kanadyjskim i chyba to jest wystarczające wytłumaczenie dlaczego dla niego należało się miejsce na podium.

Posty: 1287

PostWysłany: Pon 14:40, 13 Lut 2012

Top 3 błędy wg. kibiców w wykonaniu naszego trenera.

Jakie błędy Sir Davidowi wytknęli kibice?
Mimo iż nosi miano Sui Generisa to on także popełnia błędy. Kibice postanowili pokazać trzy największe błędy jakie popełnił Sir Dawid.

1. Nietrafne transfery - to bezapelacyjnie zajęło pierwsze miejsce. Sir Dawid sporo transferów nie przemyślał przez co później musiał naprawiać swoje błędy. Gracze tacy jak Pastore, Hamsik, Subotić czy Soldado zostali sprzedani po sezonie. Gervinho i Meireles zostali kupieni i sprzedani. Jak narazie Sir Dawid się uspokoił. Kupił sobie graczy takich jak: Ozil, Sneijder, Parker czy Busquets raczej nie powinni okazać się nie trafnymi transferami. jednak to okaże się po sezonie. Obyśmy ponownie nie byli świadkami wyprzedaży w Manchesterze.

2. Defensywne ustawienie z Ajaxem Amsterdam - Sir Dawid przestraszył się lidera przez co wyszedł na spotkanie z Ajaxem z trzema defensywnymi pomocnikami. Jaki był tego finał? Porażka 0-2 i późniejsze odrabianie strat punktowych.

3. Sprzedaż Zabalety i Lescotta - Sir Dawid zwolnił z kontraktu Zabaletę i Lescotta. Jak się później okazało zrozumiał swój błąd i przywrócił do kadry obu zawodników. Z nimi w składzie Citizens w 4 meczach stracili zaledwie dwie bramki.

Jednak mimo wszystko jak narazie pozycja Sui Generisa jest bardzo pewna. Jest viceliderem ligi. Ma tyle samo punktów co Ajax Amsterdam, a nawet znacznie lepszy bilans bramkowy(jednak tabela jest generowana na podstawie meczów bezpośrednich.)
Do tego po przeprowadzeniu transferów wielu trenerów uważa, żę Sir Dawid ma najmocniejszą ekipę w lidze. Bardzo trudno wystawić tam podstawową jedenastkę gdyż zawodnicy posiadaja bardzo zbliżone umiejętności. Jednak czy to wystarczy aby wygrać ligę i puchar ligi?

Posty: 1287

PostWysłany: Wto 9:44, 14 Lut 2012

Powrót na stare śmieci. Adam Johnson ponownie w City!

Drogi Sir Dawida i Adama Johnsona ponownie się skrzyżowały.

Sir Dawid doszedł do porozumienia z Cosnkiem. Cena za którą odkupiliśmy Adama to 7 mln euro. W drużynie Liverpoolu trener ustawiał go w środku pola przez co Adam grał tak słabo więc porozumienie nastąpiło bardzo szybko.

"Latem sprzedaliśmy Adama bo miałem w planie grać środkiem pola. W trakcie sezonu to się zmieniło. Teraz gramy skrzydłami więc taki gracz jak Adam Johnson będzie wielkim wzmocnieniem dla naszego zespołu."

Jak wiemy pierwszym sprawdzianem dla Johnsona będzie sparing z Arsenalem w którym zagra w pierwszej jedenastce na prawym skrzydle.

Posty: 1287

PostWysłany: Wto 11:21, 14 Lut 2012

Na zakupach w Marsylii. 3 nowych zawodników w City!

Już niedługo bracia Ayew będą postrachem bramkarzy w Chempion Manager.

Nasze plotki sprawdziły się. Sir Dawid oficjalnie kupił trzech nowych piłkarzy. Oczywiście Andre Ayewa, a dodatkowo jego brata Jordana oraz bramkarza Steva Mandandę.

"Cieszę się z tych zakupów. Andre obserwowaliśmy od kilku tygodni i zapowiada się, że będzie to ogromne wzmocnienie. Sprowadziliśmy także jego perspektywicznego brata Jordana który też swoje zagra w naszym klubie. Oni dwaj bardzo się znają dzięki czemu łatwiej się zaaklimatyzują w nowym klubie. Steve Mandanda został sprowadzony po to aby Joe Hart miał godnego konkurenta. Dotychczas Joe grał we wszystkich meczach sezonu, ale teraz to się zmieni. Obydwaj będą musieli ciężko walczyć o miejsce w pierwszym zespole Citizens. No i nie za darmo dostałem tytuł szlachecki. Nadal staram się sprowadzać do klubu graczy rodem z Afryki."

Oni także tak jak i Adam Johnson wystąpią w sparingu z Arsenalem Londyn.

Od teraz Joe Hart nie będzie bezkonkurencyjny na swojej pozycji. City coraz bardziej się wzmacnia. Na chwilę obecną bezapelacyjnie mają parę najlepszych bramkarzy w lidze.

Ostatnio zmieniony przez Sir Dawid (Sui Generis) dnia Wto 11:22, 14 Lut 2012, w całości zmieniany 1 raz

Posty: 1287

PostWysłany: Wto 11:32, 14 Lut 2012

King sprzedany. Sir Dawid natychmiast znalazł jego następcę.

Czy Adil Rami już niebawem dołączy do Citizens?

Zawodnik Valencii, Adil Rami, znalazł się w kręgu zainteresowania włodarzy Manchesteru City.

Umiejętności Adila Ramiego zrobiły wrażenie na Sir Dawidzie. Niedawno z klubu odszedł Ledley King i Sui Generis natychmiastowo potrzebuje środkowego obrońcy. Dlatego też coraz głośniej mówi się o Adilu Rami.

Dowiedzieliśmy się, że już wczoraj została złożona oficjalna oferta przez klub która wynosi ok. 14 mln euro.

Rozwiązanie sprawy ma nastąpić dzisiejszego wieczoru. Jeżeli transfer dojdzie do skutku to Ramiego będziemy mogli zobaczyć już w starciu z Realem Madryt na Alianz Arena.

Posty: 1287

PostWysłany: Wto 13:14, 14 Lut 2012

Modrić z pisemną prośbą o transfer

Silva i Modrić tworzyli by teoretycznie najlepszy środek pola w lidze.

Menedżer Tottenhamu Hotspur, Wielki Dym, ciągle ma nadzieję na zatrzymanie w składzie "Kogutów" Luki Modricia. Według najnowszych doniesień Chorwat przedstawił właścicielowi klubu, Danielowi Levy'emu, pisemną prośbę o transfer.

Luka Modrić od dłuższego czasu chciałby przenieść się do Manchesteru City, jednak Tottenham konsekwentnie odrzuca oferty składane przez "Citizens". Najpierw włodarze Spurs nie zgodzili się na propozycję w wysokości 70 mln funtów, tydzień później odrzucili 100 milionową ofertę. Dzisiaj wpłynęła kolejna oferta. Tym razem to 120 mln plus były zawodnik Barcelony Sergio Busquets. Czy i tym razem Wielki Dym się nie ugnie?

Z powodu braku porozumienia na linii Tottenham - City, Modrić poleciał wraz ze swoją drużyną na zimowy obóz przygotowawczy, jednak wcześniej przedstawił prezesowi Spurs pisemną prośbę o transfer. Zdaniem menedżera "Kogutów", Wielkiego Dyma, nawet takie postawienie sprawy przez chorwackiego rozgrywającego nie zmienia stanowiska przedstawicieli Tottenhamu.

- Wiemy, że Luka chce odejść, ale napisanie przez niego prośby o transfer niczego nie zmienia. To dobry piłkarz, nie chcemy go stracić.

Modrić, który w City może zarabiać nawet 250 tysięcy tygodniowo, zapewnił jakiś czas temu, że posiadał dżentelmeńską umowę z Levym, na mocy której Tottenham miał przeanalizować oferty składane za Chorwata od większych klubów. Levy natomiast twierdzi, iż nic takiego nie miało miejsca, a Spurs ze swoim gwiazdorem się nie rozstaną.

Chorwacki piłkarz związany jest z Tottenhamem kontraktem, który wygasa w 2016 roku.

Jak to mówią "z niewolnika nie ma pracownika" jednak chyba ani Wielki Dym ani Daniel Levy o takim powiedzeniu nie słyszeli.

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.chempionmanager.fora.pl Strona Główna -> Manchester City Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)