Strona glówna  •  FAQ  •  Szukaj  •  Użytkownicy  •  Grupy  •  Galerie  •  Rejestracja  •   Profil  •  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  •  Zaloguj

Posty: 1287

PostWysłany: Czw 10:20, 12 Kwi 2012

Wygrana na inaugurację sezonu. Luis Suarez nieoczekiwanym bohaterem.

Został bohaterem... a miał nie zagrać w tym meczu.

"Wygrana w meczu inauguracyjnym cieszy. Real Madryt u siebie postawił nam wysokie warunki. W pierwszej połowie wykorzystaliśmy swoje okazje i dzięki asyście i bramce Luisa Suareza na drugą połowę wyszliśmy spokojnie... zbyt spokojnie. Nie podobała mi się zupełnie gra mojego zespołu w drugiej połowie. Broniliśmy wyniku, a Real atakował. Higuain mógł zapewnić remis drużynie gospodarzy jednak Julio Cesar uratował nam dupska. Teraz przed nami mecz u siebie z FC Liverpoolem. Nie wiem w jakiej są formie. Oni jeszcze budują swój skład. Jednak na pewno będą groźnym zespołem."

Od nowego sezonu o wypowiedź pomeczową będziemy prosili także bohatera naszego zespołu. (jeżeli takowego nie będzie to będziemy rozmawiali z najlepszym zawodnikiem naszego zespołu wg. naszej oceny)

Dzisiaj bezapelacyjnie wybór trafia na Lusia Suareza.

"Cieszę się, że zostałem bohaterem tego meczu. Pokazałem trenerowi, że warto na mnie stawiać. Szkoda, że musiało się to odbyć kosztem kontuzji Nilmara. Mam nadzieję, że szybko wróci do zdrowia. Inter Mediolan to świetny zespół. Mam tutaj z kim grać i bardzo mi się to podoba. Gra w parze z Samuelem, Nilmarem czy Dymitarem to czysta przyjemność. W następnym meczu zagramy z moim byłym klubem. Czy będę celebrował bramkę jeżeli takową zdobędę? Myślę, że tak."

Oficjalna relacja z meczu:

Real Madryt 1-2 Inter Mediolan
15 Eto'o (Suarez)
45 Suarez (Sneijder)
56 Higuain (Ramos)
Zawodnik meczu: Luis Suarez (Inter Mediolan)

3 min - VDV z daleka uderza obok słupka.
8 min - Daniele de Rossi uderza z dystansu tuż przy spojeniu!
15 min - Mamy pierwszą bramkę zdobytą w nowym sezonie. Luis Suarez zagrał idealnie na głowę Samuela Eto'o a ten bez problemu pokonał Casillasa.
17 min - Gonzalo Higuain dostaje piłkę przed polem karnym. Robi pół obrót, uderza piłkę, a ona przelatuje tuż obok słupka.
32 min - Kaka z główki daleko obok bramki.
44 min - Kaka z głowki uderza idealnie jednak świetną interwencją popisuje się Julio Cesar.
45 min - Wesley Sneijder dośrodkowuje z rzutu rożnego. Piłka znajduje Luisa Suareza i futbolówka uderzona przez Urugwajczyka idealnie wpada między obrońcą a Ikerem Casillasem.

Koniec pierwszej połowy. Inter mimo dwubramkowego prowadzenia nie pokazał niczego niezwykłego. Indywidualne błędy w kryciu zaowocowały tym, że Eto'o i Suarez wbili bramki po strzałach głową.

56 min - Sergio Ramos dośrodkowuje ze skrzydła, a Gonzalo Higuain z główki pokonuje Julio Cesara.
65 min - Idealna okazja na uzyskanie remisu w tym meczu. Gonzalo Higuain w sytuacji sam na sam z Julio Cesarem nie daje rady brazylijskiemu golkiperowi.
89 min - ostatnia akcja tego meczu. Higuain próbuje strzału z dystansu, a piłka minimalnie mija słupek bramki.

Koniec meczu. W drugiej połowie drużyna Interu wyraźnie postawiła na obronę wyniku przez co mogli tego gorzko pożałować gdyby Gonzalo Higuain popisał się lepszą skutecznością pod bramką.

Posty: 1287

PostWysłany: Czw 10:25, 12 Kwi 2012

Oficjalnie: Dede w Interze.

Mamy przyjemność poinformować, że do naszego klubu dołączył dzisiaj Brazylijczyk Dede. 23 latek ma zastąpić w przyszłości Lucio który odszedł do Arsenalu Londyn.

Transfer piłkarza przebiegł bez większych problemów. Inter zachował dyskrecję w negocjacjach i ten brazylijski talent dołączy do klubu za zaledwie 6 mln euro. Czy będzie dostawał szanse do gry w pierwszym składzie? Czas pokaże.

Posty: 1287

PostWysłany: Czw 20:34, 12 Kwi 2012

Samuel kontuzjowany!

Wczoraj Walter Samuel doznał kontuzji, która prawdopodobnie wykluczy go z gry co najmniej na jeden mecz ligowy.

Sir Dawid wiele razy mowił, że liczy na Samuela i jego zdaniem ten pilkarz jest jednym z liderów Interu. Teraz Nerazzurri będą skazani na grę bez Argentyńczyka. Wiadomo już, że Samuel nie zagra z Liverpoolem, ale fizjoterapeuci zrobią wszystko by piłkarz był zdrowy, kiedy Inter zmierzy się m.in z Tottenhamem i Romą.

Posty: 1287

PostWysłany: Pią 11:52, 13 Kwi 2012

Okiem fana nr 2: Dymitar Berbatov piątym kołem u wozu.

Ciężki los przeżywa ostatnimi czasy Dymitar Berbatov. Z ławki rezerwowych Manchesteru United trafił na ławkę rezerwowych Interu Mediolan.

W sparingach trener nie dał mu zagrać w ani jednym meczu. W meczu z Realem także. Bułgar łapie jedynie 'ogony' meczów, ale jest on zmieniany jedynie po to aby zyskać czas na odpoczynek, niż na wniesienie czegoś nowego do gry Nerazzurri.

Szkoda mi go bo to bardzo dobry technicznie napastnik. Mógłby pokazać bardzo wiele. Jednak nasz trener woli mieć z przodu szybkich graczy takich jak Nilmar, Eto'o czy Suarez.

Jestem ciekaw co po sezonie postanowi Dymitar. Pozostanie na kolejny rok i nadal będzie rezerwowym myślącym o emeryturze. Czy odejdzie do jakiegoś słabszego klubu i będzie tam pierwszoplanową postacią? Ewentualnie może już myśleć głównie o przyszłości i wyjechać gdzieś do Szanghaju lub Kataru... Oby tak się nie stało i żeby strzelił w naszym klubie jeszcze wiele cennych bramek.

Posty: 1287

PostWysłany: Nie 10:46, 15 Kwi 2012

De Rossi:"Jesteśmy wstrząśnięci śmiercią Morosiniego"

Kapitan Interu Mediolan wypowiedział się na temat wczorajszej tragedii - śmierci Morosiniego.

- Naprawdę jesteśmy wstrząśnięci tym co się stało z Morosinim. Jesteśmy tym wszystkim skonsternowani i zmartwieni. Trudno jest w to uwierzyć co się wydarzyło. Moje myśli jak i moich kolegów z drużyny przekazuję rodzinie zmarłego.

Posty: 1287

PostWysłany: Nie 11:03, 15 Kwi 2012

Wielka wymiana. Lampard opuszcza Inter. Do Interu przybywa Andrea Pirlo!

Sir Dawid dokonał wielkiej transakcji na linii Inter - Juventus. Nikt na tym transferze nie został poszkodowany. Wymieniono się doświadczonymi weteranami futbolu. Jednak za Andreą przemawia to, że jest Włochem.

"Do naszego klubu przybędzie jeden z dwóch najlepszych rozgrywających świata. Tym drugim oczywiście jest Xavi. Pirlo jest zawodnikiem który kontroluje tempo gry zespołu. W parze ze Sneijderem i Van Der Vartem myślę, że nawet będziemy mogli być lepsi od Barcelony pod tym względem. Okaże się."

Andrea Pirlo będzie występował ze swoim numerem 21.

Ostatnio zmieniony przez Sir Dawid (Sui Generis) dnia Pon 11:37, 16 Kwi 2012, w całości zmieniany 2 razy

Posty: 1287

PostWysłany: Nie 11:15, 15 Kwi 2012

Polski akcent w Interze. Robert Lewandowski dołącza do Nerazzurri.

Długo nie trwała rozłąka Lewandowskiego i Kagawy. Ponownie zagrają w jednym klubie.

"Czy to transfer po 'polskiej znajomości'? Może trochę, ale nikt nie może odmówić talentu Robertowi. Fakt. U nas czeka go jedynie los rezerwowego, ale na pewno cieszy go to, że złożyłem mu ofertę kontraktu. Arsenal popełnił błąd zwalniając takiego piłkarza. W meczu z tą drużyną zobaczycie Roberta w pierwszym składzie."

Posty: 1287

PostWysłany: Nie 11:22, 15 Kwi 2012

Los Sir Dawida i Nigela De Jonga ponownie się krzyżuje. Nigel nowym nabytkiem Interu!

"Mój dobry przyjaciel Elano zapytał krótko "Po co Ci ten zabijaka?" No cóż chyba właśnie po to aby łamać kości piłkarzom np. znienawidzonej przezemnie Barcelony<smiech>. Nigel jest dla mnie nowym Davidsem czyli pitbullem który walczy o każdą piłkę. Jego zaangażowanie w defensywę będzie w niektórych meczach bardzo ważne."

Nigel De Jong przejmie numer ósmy który został wolny po odejściu Franka Lamparda.

Sir Dawid

Czym zaskoczyła was drużyna Interu Mediolan? Grą z kontry?

Akurat tym nas nie zaskoczyła. Nie było jakichś takich groźnych kontrataków, a jeśli były to albo obrona w świetnym stylu Iker fantastycznie bronił. Obie bramki straciliśmy po błędach w kryciu

Czy jest Pan zadowolony z gry Interu w tym meczu, czy jednak Pańska drużyna nie zagrała tak jakby Pan tego chciał?

I tak i nie. W pierwszej połowie stwarzaliśmy groźne okazje i dwie z nich znalazły miejsce w bramce. W drugiej połowie Real zepchnął nas do defensywy i nie mieliśmy żadnej akcji bramkowej.

Luis Suarez bez wątpienia został bohaterem tego meczu. Czy może to zaskoczyło pańskich graczy? Początkowo do kadry Interu powołany był Nilmar, ale ostatecznie został wycofany ze składu z powodu kontuzji.

Byliśmy przygotowani na wszystko, ale trochę się zaskoczyłem tym, że Sui Generis wystawił Urugwajczyka. Zagrał znakomity mecz, ale głównie w pierwszej połowie, bo w drugiej przycisnęliśmy trochę Inter do "ściany" i nie mięli praktycznie żadnych akcji podbramkowych?

Czym zaskoczyła Pana drużyna Realu?

W sumie to jakoś nie zaskoczyli nas wyjątkowo... to my popełniliśmy błąd cofając się do obrony. Jakbyśmy grali przez cały mecz jak w pierwszej połowie to moglibyśmy wygrac wyższym wynikiem.

Czy Gonzalo Higuain dostał 'suszarkę' po meczu po zmarnowaniu akcji sam na sam z Julio Cesarem? Gdyby wykorzystał akcję byście zarobili cenny punkt.

Nie dostał. Szczerze mówiąc ja na żadnego zawodnika nie krzyczę, bo po prostu taki jestem. Oni sami wiedzą co źle zrobili i każe im to przemyśleć jak najlepiej, by potem to naprawili. Fakt, mogliśmy zdobyć chociaż ten jeden punkt, ale mam nadzieję, że ta porażka nam przysłuży jako motywacja w kolejnych meczach.

Czy był Pan zadowolony z występów dwójki Holendrów, Van der Vaart - Sneijder? Przed meczem ostrzegał Pan Real przed tym włąśnie duetem pomocników.

Wesley Sneijder popisał się swoim doskonałym wykonywaniem stałych fragmentów gry. To po jego wrzutce Luis zdobył drugiego gola. Natomiast Rafael zagrał bardzo słabo. Widać, że nie grał w okresie przygotowawczym przez co nie jest zgrany z resztą ekipy. Do tego nie zna języka włoskiego przez co ma słabą komunikację z resztą drużyny. Mam nadzieję, że w szybkim czasie się zaaklimatyzuje.

Po falstarcie czeka was wyjazdowy mecz na Amsterdam Arena. Wasi kibice oczekują zapewne wysokiej wygranej. Czy spełni Pan ich oczekiwania?

Zrobię wszystko aby odpowiednio zmotywować moich piłkarzy do tego meczu by go wygrali. Będzie jednak bardzo ciężko, ale postaram się nie zawieść fanów Królewskich.

Posty: 1287

PostWysłany: Pon 9:35, 16 Kwi 2012

FC Barcelona zaoferuje 50 mln. euro za Sneijdera

Dzisiaj w hiszpańskiej prasie pojawiła się informacja o tym, że FC Barcelona chce zaoferować Interowi 50 milionów euro za Wesleya Sneijdera.

Kataloński klub już zimą chciał pozyskać Holendra, ale Inter przyjął wtedy ofertę Manchesteru City. Barca jest bardzo zdeterminowana by pozyskać holenderskiego rozgrywającego i oferta w wysokości 50 milionów euro ma przekonać Inter do sprzedaży swojego lidera.

Jednak jest mało prawdopodobne aby Sir Dawid zgodził się na ten transfer. Wesley Sneijder jest jego ulubieńcem i nie bez powodu sprowadził go z Bayernu kosztem Nuri Sahina.

Posty: 1287

PostWysłany: Pon 11:34, 16 Kwi 2012

Inter podaje nową listę numerów.

Samuel Eto'o powrócił do numeru z Anży umożliwiając Berbatowovi powrotu do jego dziewiątki.

Okazało się, że Sir Dawid dokonał korekt w składzie przez co musieliśmy dokonać zmian w numeracji na koszulkach piłkarzy. Oto oficjalna lista numerów które już pozostaną niezmienne.