Strona glówna  •  FAQ  •  Szukaj  •  Użytkownicy  •  Grupy  •  Galerie  •  Rejestracja  •   Profil  •  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  •  Zaloguj

Posty: 1287

PostWysłany: Wto 14:06, 24 Kwi 2012

FC Barcelona 0-0 Valencia CF
Zawodnik meczu: Cesc Fabregas (FC Barcelona)

10 min. - Koszmarny błąd Fabiańskiego. Wybijając piłkę z piątki nie zauważył Alvaro Negredo który przeciął jego podanie. Na szczęście dla Barcelony Hiszpan nie trafił w światło bramki.

Koniec pierwszej połowy. No cóż... Jak na razie drużyny nas nie rozpieszczają. Zaledwie jedna akcja z przypadku w wykonaniu Valencii.

53 min. - Messi uderza zza pola karnego jednak nie trafia w bramkę.
57 min. - Rzut wolny z boku pola karnego dla Valencii. Dośrodkowanie Aimara wybija Puyol. Piłka wpada pod nogi Soldado. Strzał Hiszpana ledwo obroniony przez Fabiańskiego.
61 min. - Tym razem z dystansu uderza Cavani. Także niecelnie.
81 min. - Podczas walki z Negredo o górną piłkę, Dani Alves fauluje w polu karnym Hiszpana. Do wykonania jedenastki staje poszkodowany i trafia w poprzeczkę!
88 min. - Szybka kontra Valencii. Sam na sam z Fabiańskim wychodzi Aimar jednak strzał Argentyńczyka mija bramkę.

Koniec meczu. Valencia wychodząc na spotkanie trzema defensywnymi pomocnikami myślała chyba o jednym. Aby Barcelona wymierzyła jej najmniejszy wymiar kary. "Zabicie piękna' czyli taktyka Mourinho sprawdziła się. Barcelona nie potrafiła nic pokazać w tym meczu, a Nietoperze mogą pluć sobie w brodę, że Negredo nie zamienił karnego na gola.

Zawodnik meczu: Pastore (AC Milan)

13 min. - Abate dośrodkował w pole karne. Z główki uderzył Pastore, ale piłka minęła bramkę.
38 min. - Pastore przeprowadza rajd. Wpada w pole karne, ale ponownie nie trafia w bramkę.

Koniec pierwszej połowy. Gra jest bardzo chaotyczna. Drużyny próbują przeprowadzić akcje z przypadku tzw. dzida i do przodu.

57 min. - Cassano dośrodkowuje w pole karne. Aktywny Pastore z główki trafia w słupek. Piłka szczęśliwie wraca mu pod nogi i tym razem w końcu pokonał Ikera Casillasa.
65 min. - Milan przeprowadza kontrę. Pastore wychodzi sam na sam z Casillasem i mamy już 2-0.
75 min. - Coentrao wrzuca w pole karne, a z główki gola zdobywa Igła.
82 min. - Dośrodkowanie Lucasa strzałem z woleja kończy Ibracadabra. No to mamy już pozamiatane.

Koniec meczu. AC Milan w tym sezonie odrodził się i niszczy w pył swoich przeciwników. Natomiast Real zagrał tragicznie... Jedynie jeden strzał na bramkę w całym meczu? Żenada.

[link widoczny dla zalogowanych] [link widoczny dla zalogowanych] [link widoczny dla zalogowanych] [link widoczny dla zalogowanych]

Posty: 1287

PostWysłany: Śro 15:10, 25 Kwi 2012

Bayern Monachium 2-1 Manchester City
20 Balotelli (Aguero)
45 Chiellini (Samobój)
51 Falcao Shocked
Kontuzje: Aguero - Absencja w 4 i 5 kolejce.
Zawodnik meczu: Vincent Kompany (Manchester City)

20 min. - Pierwsza bramka w tym meczu. Idealne dośrodkowanie Aguero strzałem z główki na bramkę zamienił Super Mario.
29 min. - Gotze dośrodkowuje w pole karne, a Yaya z główki uderza obok bramki.
35 min. - Ponownie Toure. Tym razem jego strzał z nogi leci na najwyższe trybuny na Alianz Arena.
37 min. - Podczas starcia w środku boiska na murawę pada Kun Aguero. Argentyńczyk doznaje kontuzji, a w jego miejsce wchodzi James.
42 min. - Gotze próbuje strzału zza pola karnego, jednak jego celność pozostawia wiele do życzenia.
45 min. - Sanchez dośrodkowuje w pole karne na 'aferę', a Chiellini przypadkowo pakuje piłkę do własnej bramki.

Koniec pierwszej połowy. Pierwsze 20 minut z zegarkiem w ręku pod dyktando City. Później rozwścieczony Bayern wrócił do gry i ich ataki popłaciły się. Wyrównali przed przerwą i na pewno będą bardzo zmotywowani w drugiej połowie.

51 min. - Philipp Lahm wrzuca w pole karne, piłkę próbował wybić Richards jednak tylko przedłużył podanie, a piłka trafiła do Falcao, a Kolumbijczyk dokonał niebywałej rzeczy. Pokonał Harta strzałem z przewrotki! Może nie był to gol ala Rooney z City, ale była to jedna z najpiękniejszych bramek jaka wpadła w naszej lidze.
74 min. - Yaya Toure po rzucie rożnym ponownie próbuje z główki. Tym razem piłka była bliżej bramki jednak również jego strzał był niecelny.
90 min. - Modrić próbuje strzału rozpaczy... nie trafia w bramkę.

Koniec meczu. Bayern w drugiej połowie nie popełnił błędu z pierwszej połowy i odrazu ruszył do ataku. Popłaciło to się. Geniusz Falcao zapewnił gospodarzom trzy punkty. City zaczeło grać od 80 minuty, ale na odrobienie strat było już za późno.

[link widoczny dla zalogowanych] [link widoczny dla zalogowanych] [link widoczny dla zalogowanych] [link widoczny dla zalogowanych] [link widoczny dla zalogowanych] [link widoczny dla zalogowanych] [link widoczny dla zalogowanych] [link widoczny dla zalogowanych] [link widoczny dla zalogowanych] [link widoczny dla zalogowanych] [link widoczny dla zalogowanych] [link widoczny dla zalogowanych] [link widoczny dla zalogowanych] [link widoczny dla zalogowanych] [link widoczny dla zalogowanych] [link widoczny dla zalogowanych] [link widoczny dla zalogowanych] [link widoczny dla zalogowanych]

Bramki:
60' van der Vaart (Eto'o) -

Kartki: brak

Kontuzje: brak

Gracz meczu: Javier Mascherano

9' Nilmar z bliska, instynktownie broni Handanović.
18' Pirlo z dystansu obok słupka.
34' Diego próbuje swych sił z daleka, ale posyła piłkę na orbitę.
45' Essien, nie wiem jak, marnuje doskonałą sytuację - z kilku metrów strzela obok słupka.

Wyrównana połowa. Najlepszą okazję miał Essien, ale w karygodny sposób nie wykorzystał jej.

60' Dobre podanie Eto'o do van der Vaarta, a Holender nie ma problemu z pokonaniem Handanovicia.
70' Valbuena próbuje swych sił, uderzając z woleja, ale Cesar jest na posterunku.
76' Eto'o głową obok słupka.
84' Dobrą okazję na podwyższenie wyniku ma Nilmar, ale chybia.
90' Essien posyła potężna bombę w kierrunku Cesara, ale golkiper Inter pewnie łapie futbolówkę.

Druga połowa należała do Interu. Włoska ekipa strzeliła bramkę i kontrolowała przebieg meczu.

Screeny:

Elano

Posty: 338

Liverpool FC 0:1 Ajax Amsterdam

Bramki:
28' Janssen -

Gracz meczu: Michael Vorm

7' Z bliska strzela Maxi, Vorm broni.
16' Bellamy jest sam na sam z bramkarzem Ajaxu, próbuje go lobować, ale ten łapie piłkę.
22' Sigthorsson strzela gola, ale jest na spalonym i sędzia trafienia nie uznaje.
28' Carragher fauluje Kierżakowa tuż przed linią "szesnastki". Janssen strzela nad murem, obok Reiny i do siatki.
31' Okazje Bellamy'ego i Gerrarda, ale w obu przypadkach lepszy Vorm.
45' Janssen z daleka wysoko nad poprzeczką.
45+' Dwie próby Gerrarda, obie nieskuteczne.

Wyrównana połowa. Obie ekipy miał sporo sytuacji, ale padł tylko jeden gol.

49' Strootman z linii pola karnego, Reina łapie piłkę.
53' Di Natale w świetnej sytuacji, ale jego wolej jest tragiczny i niecelny.
58' Bellamy z bliska, Vorm górą.
66' Janssen z dystansu prosto w rękawice golkipera "The Reds".
74' Kierżakow obok bramki.
84' Farfan chce zdobyć gola z woleja, ale minimalnie się myli.
88' Cambiasso w sytuacji sam na sam, świetnie broni Reina.
90' McGeady z bliska w Reinę.

Ponownie masa sytuacji z obu stron, ale żadna z nich, o dziwo, nie została wykorzystana. Liverpool zasługiwał na remis.

Screeny:

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.chempionmanager.fora.pl Strona Główna -> Liga / Terminarz i Wyniki / III Kolejka Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)