90+ Bellamy (Farfan)
Żółte kartki: Mascherano (Inter Mediolan), Agger (FC Liverpool)
Kontuzje: Suarez (Inter Mediolan) - problem z kostką - absencja od 3 do 6 kolejki.
Zawodnik meczu: Pepe Reina (FC Liverpool)

6 min. - Javier Mascherano podcina w polu karnym Huntelaara i sędzia odgwizduje rzut karny. Mascherano ukarany żółtą kartką. Do wykonania jedenastki staje kapitan The Reds Steven Gerrard. Trafia w poprzeczkę!
14 min. - Sneijder próbuje z dystansu, ale uderza ponad bramką.
18 min. - Suarez dostaje piłkę w polu karnym. Próbuje podcinki nad Reiną, ale ten lekko tyka piłkę i ona wylatuje na rzut rożny.
36 min. - Suarez podaje do wbiegającego Nigela który uderza na bramkę. Jego strzał blokuje obrońca, jednak piłka wpada pod nogę Samuela Eto'o który rzadko marnuje takie prezenty. Mamy prowadzenie dla Interu.
37 min. - Liverpool bardzo szybko mógł wrócić do gry. Huntelaar wygrał pojedynek o górną piłkę z Mascherano jednak jego strzał powędrował obok bramki.
45 min. - Sneijder dośrodkowuje w pole karne. Suarez uderza z główki i z trudem broni Reina!
45 min. - Kolejna okazja Interu. Eto'o podaje do niepilnowanego Suareza, a ten w doskonałej okazji trafia obok słupka!

Koniec pierwszej połowy. Kolosalna przewaga Interu w tej połowie. Jeżeli będą grać tak dalej to mają szansę zakończyć ten mecz wysokim prowadzeniem.

52 min. - Eto'o ze skrzydła zagrywa na przed pole do Van Der Vaarta. Ten z pierwszej piłki podaje do Suareza który ponownie marnuje świetną okazję gospodarzy. Sędzia wrócił do wcześniejszej akcji. Agger dostaje żółtą kartkę za faul na Suarezie.
66 min. - Huntelaar dostaje piłkę w polu karnym. Oddaje strzał jednak pewnie interweniuje De Sanctis.
68 min. - Po jednym ze starć na murawę pada Luis Suarez. Urugwajczyk nie jest w stanie kontynuować tego meczu. Na boisku pojawia się Nilmar.
73 min. - Świetna okazja Interu. Isla wrzuca w pole karne, De Rossi uderza z główki, a piłka trafia w słupek! Do piłki dopada jeszcze Nilmar jednak jego strzał mija bramkę.
90 min. - Liverpool dokonuje cudu. Craig Bellamy który pojawił się w celu odrabiania strat wykorzystuje podanie Farfana i pokonuje De Sanctisa.

Koniec meczu. Inter dzisiaj był wyjątkowo nieskuteczny przez co nie wygrał tego meczu. Mając tyle okazji bramkowych trzeba zdobywać więcej bramek. Ponownie świetny mecz Pepe Reiny który bez żadnych wątpliwości zasłużył na tytuł zawodnika meczu. Był dzisiaj praktycznie nie do pokonania, a trener Sui Generis będzie się głowił dlaczego jego piłkarze nie wygrali tego meczu.

Bramki:
23' Messi (Iniesta) -

Kartki:
Valdes - czerwona

Kontuzje: brak

Gracz meczu: Gareth Bale

11' Cavani próbuje strzału przewrotką, ale posyła piłkę obok słupka.
21' Fabregas strzela z ostrego kąta, dobrze broni Handanović.
23' Gol dla Barrcelony - dośrodkowuje Iniesta, Messi uprzedza obrońców Tottenhamu i trafią główką.
29' Blisko bramki Benayoun, decyduje się na strzał, ale Valdes łapie.
32' Dobre podanie do Torresa, Hiszpan próbuje mijać Valdesa, ale ten go fauluje. Bramkarz Barcelony dostaje czerwoną kartkę, a że na ławce nie ma rezerwowego bramkarza, między słupkami staje Dawson. Nie udaje mu się jednak obronić uderzenia Srny. Remis.
44' Iniesta z daleka, broni Handanović.
45' Torres z dystansu trafia w słupek.

Barcelona, nawet gdy grała w "10", nie ustępowała Anglikom. Być może chciała uchronić Dawsona przed interwencjami.

56' Bomba Puyola zablokowana.
64' Essien z linii pola karnego, ale świetnie broni Dawson.
83' Handanović broni rogala Messiego.
88' Messi z dystansu trafia w słupek.
90' Barcelona się nie poddaje - Xavi podaje do Cavaniego, a Urugwajczyk strzela obok Handanovicia i zapewnia Katalończykom tryumf.

Co za mecz, co za emocje. Barcelona pomimo gry w "dziesiątkę" przez niemal 90. minut wygrała mecz, strzelając gola w ostatniej minucie.

Screeny:

Ostatnio zmieniony przez Elano dnia Czw 14:56, 19 Kwi 2012, w całości zmieniany 1 raz

Posty: 1287

PostWysłany: Czw 16:06, 19 Kwi 2012

Manchester City 0-0 Arsenal Londyn
Zawodnik meczu: Mikel Arteta (Arsenal Londyn)

9 min. - Aguero mija Lucio, uderza na bramkę, ale trafia prosto w bramkarza.

Koniec pierwszej połowy? Tak poza tą akcją nic sie nie działo...

60 min. - Idealna piłka do Gameiro, jednak świetną interwencją popisuje się Joe Hart zabierając Francuzowi piłkę spod nóg.
70 min. - Aguero uderza z dystansu, ale był to zbyt słaby strzał na pokonanie Akinfeeva.
90 min. - Adebayor uderza ze szczupaka, ale także prosto w bramkarza.

Zawodnik meczu: Pastore

4 min. - Pastore urywa się obrońcom podaje do wbiegającego Ibry, a ten pakuje piłkę do praktycznie pustej bramki.
7 min. - Scholes próbuje z dystansu jednak uderza obok bramki.
16 min. - AC Milan przeprowadza szybką kontrę, a Ibra w sytuacji sam na sam trafia prosto w Lopeza.
39 min. - Idealna sytuacja dla United. Po podaniu Valencii, Lavezzi staje sam na sam z Llorisem. Uderza technicznie. Celował w 'okienko', ale piłka minimalnie je minęła.
45 min. - Ibra dostaje piłkę na przedpolu. Wystawia ją Van Bommelowi a ten posyła torpedę na bramkę United. Lopez wybija na rzut rożny.
45 min. - Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego i zamieszaniu w polu karnym piłka wpada pod nogę Thiago Silvy i Brazylijczyk silnym strzałem podwyższa prowadzenie.

Koniec pierwszej połowy. Jak narazie Milan jest drużyną dominującą w tym meczu. Wyjątkowo słabo grają dzisiaj goście.

48 min. - Kolejna akcja Milanu. Ibrahimovic puszcza piłkę w uliczkę do Pastore, a on w sytuacji sam na sam z Lopezem trafia prosto w niego.
79 min. - Prince próbuje zza pola karnego... trafia obok bramki.
88 min. - Strzał rozpaczy Montolivo... daleko obok bramki.
90 min. - Milan wbija gwóźdź do trumny United. Pato wchodzi jak w masło między Vidica i Jonesa, wystawia piłkę do Pastore, a ten posyła piłkę przy słupku obok bezradnego Lopeza.

Koniec meczu. Milan rozbił United w pięknym stylu. Gracze Cannabisa zagrali jak ostatni frajerzy... nie pamiętam meczu aby drużyna nie oddała ani jednego celnego strzału na bramkę rywala... Menedżer United powinien się poważnie zastanowić czy jego drużyna potrafi grać z kontry.

Gracz meczu: Gianluigi Buffon

20' Drogba z linii pola karnego, Buffon łapie.
24' Ronaldo w ekwilibrystyczny sposób trafia piłką w słupek, ale nawet gdyby futbolówka znalazła drogę do siatki, gol nie mógłby być uznany - Portugalczyk był na spalonym.
45' Drogba z bardzo bliska, kapitalnie Buffon.
45+' Vucinić świetnie strzela z dystansu, ale w dobrym stylu broni Cech.
45+' Lampard z "16", piłka w rękach Cecha.

Dopiero w końcówce piłkarze obu ekip stworzyli groźne sytuacje. Wyrównana połowa.

49' Ronaldo głową, ale wysoko nad poprzeczką.
53' Tym razem próbuje Drogba, ale jego główka jest niecelna.
56' Milner posyła mocarną bombę z ok. 30 metrów. Buffon ledwo, ale broni.
57' Kolejny świetny strzał, tym razem w wykonaniu Kroosa. Golkiper Juventusu górą.
84' Co za mecz Buffona - tym razem broni niesamowite uderzenie Drogby z bliska.
90' Tym razem nawet Buffon nie pomógł - po podaniu Drogby Mata pewnie skierował piłkę do siatki.

Gigantyczna przewaga Chelsea - "The Blues" powinni zdobyć więcej bramek.

Piłkarz meczu: Theo Janssen

10' Raul prosto w bramkarza
25' Piłka po strzale Sigthorssona trafia w rękę Albiola. Karny! Janssen strzela siłowo i broni Casillas

Ajax dominuje, ale jak w meczu z United nie kreują sobie zbyt wiele akcji. Real zazwyczaj wyprowadza kontry.

49' Główka Traore po wrzutce Dzsudzsaka. Casillas na róg
62' Ależ błąd Vorma! Bawił się piłką w polu karnym i Raul mu ją odbiera. Strzela do pustej bramki
67' Janssen z dystansu prosto w poprzeczkę
75' Janssen sam na sam z bramkarzem. Strzela i Casillas broni
90+ McGeady wrzuca z linii końcowej. W pole karne wbiega Sigthorsson i fenomenalnie strzela bramkę głową

Po straconej bramce Ajax ruszył mocno do ataku i udało się wyrównać. Real jak na taką drużynę bardzo słabo.

Strzelcy: 8' Schweinsteiger (Lahm)
11' Gomez (Sanchez)
14' Gomez (Ribery)
33' Gomez (Ozil)
36' Ribery
45+ Gomez (Ribery)
49' Borriello (Soldado)
55' Soldado (Gomis)
64' Gomis
83' Falcao (Gotze)
87' Soldado [k]
90+ Soldado [k]

Kartki: Ferdinand (czerwona)

Piłkarz meczu: Mario Gomez

Bez opisu, ponieważ gdzieś mi się kartka z nim zapodziała. Sorry.

Gomez 9,5 (Falcao 8,2)

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.chempionmanager.fora.pl Strona Główna -> Liga / Terminarz i Wyniki / II Kolejka Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)